| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Nikdy nemocnej" asi neznam, ale nebudu moc daleko :)
Do zhruba 14-15 let si pamatuju furt neco, furt po doktorech. Nejsem si ale uplne jista jestli jsem opravdu byla takovej chcipak nebo se mamce libilo tahat mne po doktorech? Treba to tenkrat patrilo k dobrym mravum.
Pak jsem tam odmitla chodit a najednou nebylo treba. Kolem 26 si vzpominam na jednu chripku s vysokou horeckou, pak ve 32 jsem dostala nestovice (to byla bajecna dvoutydenni dovolena) a pak uz nevim. Nejaka ryma tak jednou za par let? Jo a pred rokem a pul jsem si zlomila rameno, ale to se za nemoc nepocita :)
Muz chytne rymu tak jednou za rok/dva. Deti jsou vice mene v pohode taky; starsi nejake nachlazeni jednou za rok, tenhle posledni skolni rok byl vyjimka, to byla nachlazena i s teplotou snad 5x vzdycky tak 2 dny, ale podezirame ji ze odkdy jezdi sama vlakem do skoly tak se poradne neoblikla ... mladsi ani nevim jestli letos nejakej den ve skole chybel, myslim ze ne.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.