| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Fanynka Viewegha jsem nikdy nebyla. Vždy jsem si o něm myslela,že je to sebestředný, omezený pako. Tváří se,jako by byl snem každé ženy,ale to fakt není.

Jeho knihy nečtu. Nebaví mě.To, co jsem dostala se tu válí v knihovně a nebo, už jsem to možná odnesla do knihovny do krabice na výměnu. Ani nevím.

Do jeho vztahu s jeho ex nevidím a nechci ho soudit. Ona mi také dvakrát sympatická není.
Nicméně před pár dny jsem zcela náhodně při vaření měla zapnutý archív ČT a tam byla tuším 13. komnata,kde mluvil o tom,co si prožil a zažil v průběhu té nemoci a v rekonvalescenci. Mluvila tam i ta jeho ex manželka. Asi jo. Fakt mu věřím,že si hrábnul na dno. Nejsem si jistá, tím, na kolik ho tento zážitek změnil. Jistě ho nemoc omezila o tom, není pochyb,ale jestli po rozpadu jeho vztahu se ženou a prodělání nemoci došlo k nějakému jeho osvícení netuším. V tom dokumentu se,ale špatně o své ženě nevyjadřoval. Myslím,že tam říkal něco v tom smyslu,že,když bylo potřeba,tak se postarala a odešla,až,když na ní vybalil nějaké své nevěry.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.