| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Libiku,

a ty pokládáš věřící za něco jako pozůstalé chudáky, okolo kterých je potřeba chodit z nějakého důvodu po špičkách? ~e~ ~e~ ~e~

Nerozumím tomu. Sama se pokoušíš trefovat dost nevybíravě, ale vůči sobě pokládáš za urážku a útok jen to, když tě na to, že se trefuješ, někdo upozorní?

Znovu zdůrazňuji, že by mě ani nenapadlo trefovat se do tvé VÍRY, trefuji se do tvého způsobu, jakým o ní diskutuješ. Jestli máš pocit, že je neslušné upozornit někoho, kdo se do mě snaží dloubat, že se do mě snaží dloubat, tak v tom případě neslušná jsem a hodlám v tom setrvat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.