| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Žženo, tak já neříkám, že se má za děti všechno dělat, to nedělám ani já za to moje...dost věcí nechávám na něm, ale některé věci klidně dělám já a vyplývá to tak nějak i ze způsobu života - když ráno máme společnou cestu, tak neodejdu o půl hodiny dřív, aby se musel vypravit sám, nebo když dělám snídani sobě, tak už rovnou ten čaj udělám i jemu, logicky...ale už dávno mu nekontroluju oblečení, věci do školy, jen se ptám, jestli má všechno...neuklízím mu v pokoji, nebo jedině vyluxuju a to zase proto, že když už sama dopoledne uklízím a luxuju horní patro, tak rovnou ten jeho kamrlík přejedu při jednom taky, když luxuju předsíň hned za jeho prahem...přijde mi v tomhle případě nesmyslné trvat na tom, že si tam musí vyluxovat sám apod...to mi víc pomůže, když poseká zahradu a ještě ho to navíc baví :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.