| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Třeba už je tak přetažená, že nemůže spát. Napadá mě, jestli respektuješ její bioritmus, možná by si večer ráda místo spaní hrála a ráno si přispala? Jestli kojíš, nepiješ kafe? Nejsi ve stresu nebo nemáš nějaký neúměrný zápřah? Spí s vámi v ložnici - jestli ano, třeba ji při spánku rušíte, zkus ji přestěhovat do jiné místnosti. Obecně děti nespavci spí mnohem líp v pokoji se sourozencem než s rodiči. Má přes den dost pozornosti, věnuješ se jí na maximum? Veškerým změnám, které nastolíš, musíš dát čas, většinou rozdíl neuvidíš za den ani za dva.
Jinak soucítím, já jsem z první dcery byla zralá z nevyspání na Bohnice. Když se narodila druhá, věděla jsem, že podruhé už takový teror nedám. První náznaky jsem utnula hned v zárodku a byla jsem rozhodnutá, že udělám cokoli, I nechat ji vyřvat do zmodrání pokud bude třeba. Naštěstí třeba nebylo, dcera rychle pochopila, že se s ní nikdo mazat nebude a myslím, že o tom to možná je. S první dcerou jsem se prostě mazala, měla jsem být mnohem přísnější a ušetřit si několik let psycha. K nespaní neměla objektivně důvod, projela jsem několik příruček a postupně eliminovala možnosti. Zkusila jsem naprosto všechno. Dcera je náročná doteď, ikdyž dnes už samozřejmě jiným způsobem. Je hodně živá a inteligentní. Dnes spí o 2 hodiny denně víc než v batolecím a kojeneckém věku, ale pořád je to hodně málo, jí to ale stačí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.