| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zejména syn jednoznačně vařené jídlo preferuje. On tedy taky nic mazacího na pečivo nepozře, takže bez vařeného by byl schopen požírat jen suché rohlíky - i tu šunku, jogurt termix mu k tomu rohlíku většinou musím nutit...
Zas jsem ale na druhou stranu spíš ráda, protože vařená strava mi nutričně přijde lepší, než ta studená...
Dcerka má ráda na pečivou pouze máslo (domácí marmošky opustila cca ve 2 letech) i ve školce jí jen máslo a rybičkovou pomazánku... Má tedy ale ráda zapečené tousty máslo+kečup + šunka + sýr, takže tohle většinou je její odpolední sváča, když někam vyrazíme (+ k tomu nějaké ovoce nebo zelenina)
Takže já vařím (jsem tak zvyklá i z domova), máme tedy večeře teplé vždy - konec konců i já si dám ráda, protože v práci mám k obědu obložené pečivo a na teplé jídlo mám 1x denně vyloženě chuť...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.