| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k porodnici Nemocnice s poliklinikou

Byla jsem ve vodě asi hodinu před porodem, bylo naprosto skvělé, kontrakce se rozjely a zpravidelnily, chtěla jsem tam zůstat, už jsem cítila, že rodím, ale asistentka se chtěla ještě podívat, a pak už jsem zůstala klečet vedle vany ( bála jsem se přehodit tu nohu přes vanu:o))) v rámci kurzů byla jedna lekce přímo o porodech do vody, bylo jich několik na videu a vypadalo to velmi hezky. Já si oba porody plánovala do vody a vždy jsem rodila na suchu, myslím, že nejlepší je nechat tomu volný průběh, on ten prcek asi ví, kde se mu bude vylézat líp ;o))) Rozhodně se vody nebojím, ale pak tě to taky určitě mrzet nebude, když to náhodou nevyjde, ale na porod měla voda dle mého názoru skvělý vliv.

Dostávají se vložky, já si také nakoupila ty síťované (stačí i 2), ty velmi rychle schnou a dobře dýchají.
Na nadstandardu i pro tatínky jsme nebyli, kámoška říkala, že minulý týden, když rodila, byl obsazený, ale je krásný, fotky jsou na webu, ceny asi taky. Při prvním porodu byl manžel ve Vrchlabí se mnou (tam je to samozřejmé) i ty tři dny potom a bylo to skvělé, v Kadani už to stejně nešlo kvůli starší dceři.

Kurz byl super, opravdu ve srovnání s Vrchlabím byl kladen větší důraz na samotný porod a pomoc při bolestech, také ty videokazety byly moderní a přínosné, o asistentkách vůbec nemluvím, to bylo naprosto fantastické.Já jezdila na každý kurz 3 hodiny vlakem a stálo mi to za to.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.