U nás na vsi kroužky nebyly, ale děti, "co měly hlavu" bylo zvykem posílat na němčinu do okresního města. Bylo to nezábavné, navíc paní učitelce velmi páchlo z úst. Z druhé strany jsem poznala okresní město. Pak mě rodičovstvo vozilo přes 2 vesnice místnímu šumaři s housličkama, chudák dědous neměl žádnou autoritu, dělala jsem si z něj prču a neuměla jsem nikdy nic.No a naši měli hezký pocit, že mě všestranně rozvíjejí , to bylo celkem fuk~:-
Mé děti jsem ke svému překvapení zasadila do kroužků, které provozují téměř do středního věku (sborový zpěv a rybaření), ale to je náhoda.
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.