| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

anemon, dětská JIP byla naprosto úžasná - ale to všechno končilo za jejími dveřmi. Ve čtyři ráno jsem přišla od mláděte... v 5.05 se rozrazily dveře a uklízečka vysypala koš .. v 5.15 přišla utřít stolky ( matky nedonošenců měly k dispozici JEDEN malý stoleček a JEDEN háček na zdi - všechno, co jsme potřebovaly, jsme musely mít v taškách pod postelema a poslouchat uklízečky, jak brblají, když vytírají)... v 5.25 vlezl zase někdo dovnitř a ptal se, jestli potřebuje čisté povlečení... v 5.35 se doplňovaly vložky... Že mám mít svůj vlastní příbor jsem se dozvěděla ve středu nad tácem s obědem, s náležitýma kecama, jak to, že nevím, že mám mít svůj příbor - neměli ani pár plastových příborů, které by třeba prodávali nebo vydávali proti záloze...Několikrát jsem se stěhovala z pokoje na jednom oddělení na jiné...

Vím, že se plánovalo nedonošenecké přestavět. Ale ty dva měsíce a půl měsíce, co jsem tam strávila, byly velmi výživné.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.