| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kudlo já si pamatuju, že první kluk se se mnou rozešel s tím, že se teď chce soustředit na vydělání si na auto ~d~ Jinak je fakt, že většinou je důvod rozchodu, že se k sobě ty dva prostě nehodí, ale asi to není dostatečné, tak se leckdy vymýšlí "zástupné problémy" které zní fakt debilně (viz ta moje zkušenost...). BTW tehdy zazněla i obligátní věta, že můžeme být jenom kamarádi....

Jinak s vyšumněním mám zkušenost u druhého vztahu, pořád jsem kontakt zprostředkovávala jen já a přestalo mě to bavit...... Tehdy jsme to vlastně ani nijak jasně neukončili.....

Nejlepší varianta samozřejmě je, když se oba dokáží rozejít v pohodě, když stačí říct, že se prostě k sobě nehodí a neklapalo by jim to. Ale vždycky závisí na tom, jak moc je zrovna v tu chvíli druhá strana citově angažovaná. Když jsou už oba na vážkách, bývají rozchody bez problémů. Když je jeden z nich ještě po uši zamilovaný, zraní cokoliv......

BTW moji kamarádku požádal kluk o ruku a za dva měsíce přiel s tím, že ji nemiluje. To beru jako absolutně hrozné, člověk by čekal, že si žádost o ruku (po 3 letech) snad dostatečně promyslí..... A ne, nestala se z ní Bridezilla....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.