| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Monty, no a jak to ty děti zjistí, že je to baví, když jim rodiče leckdy ty výtvarné potřeby doma vůbec nedají? Já to vidím občas v práci - nůžky? Tříletému? No to ne, to by bylo všechno rozstříhaný...vodovky? To by byl binec všude....a podobné názory slýchám celkem běžně, až mě to překvapuje...ne každá rodina nabízí dítěti všechno možné, co by mohlo vyzkoušet...tak kde by k tomu pak přišlo, když ne aspoň v té školce? A podobně je to se vším - s hudbou, když rodiče mají hluch a na nic nehrají...jak má dítě zjistit, že by se mu to líbilo? Já jsem třeba byla ráda, že si dítě vyzkoušelo ve školce všechno možné, co mě by leckdy nenapadlo, nebo to neumím...jasně, ne všechno ho bavilo, ale tak aspoň si to zkusilo...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.