| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kat,
můj ty smutku a zármutku!
Fakt je takový problém reagovat pouze na napsané a nic si nedomýšlet a nepodsouvat?
Kdo chce co komu "osekávat" nebo "zakazovat"? Pro mě za mě ať si denně zpívá lidové písně půlka republiky, pokud k tomu nebudou nutit ty, co o to nestojí. Nic víc a nic míň. Zakazovat ani osekávat jim to nehodlám. Jen - nejspíš na rozdíl od tebe - nechápu potřebu naučit se gumovat nebo vybarvovat voskovkami ve školce, protože jsou to činnosti, které normálnímu člověku stačí jednou ukázat nebo na ně přijde sám. Není vůbec nutný do děti učit od tří let. Zvlášť pokud to dělat nechtějí.
Ony ty manuální činnosti do jisté míry "technika" nahrazuje už teď, že to nevidíš nebo si to neuvědomuješ na věci nic nemění. Ale neznamená to, že jsou zakázaný. Jen se stávají zbytnými a jejich dřívější důležitost nahrazují činnosti jiné. Kdo si co vybere je na něm.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.