| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Se "small talk" na společenských akcích nemám problém, pokud toho dotyčného alespoň zběžně znám a vím o nějakém bodu, tématu, kterého se můžu chytit a o kterém můžeme rozvést debatu.

S delším bavením se po celý večer s lidmi které až tak dobře neznám, mám docela problém, přiznávám. ~f~ Nikoli proto, že bych se nad někoho povyšovala, nebo se s ním bavit nechtěla, ale mě strašně nebaví debaty o ničem. Třeba Kudly témata. Ačkoli proti tobě Kudlo nemám lautr vůbec nic, teoretické sálodlouhé debady dohromady o ničem mě nebaví a někdy ani nemám sílu na to, přečíst obsáhlý úvodní příspěvek, natož celou debatu. Asi na to nemám ani s vš.

Mám ráda debaty na konkrétní téma typu dění kolem nás, politika, ekonomika, ale ani to nemusí být nějaké hluboké intelektuální debaty, stačí třeba ta minulá o vstávání do práce, co komu vyhovuje-nevyhovuje, proč ano, proč ne. Zkrátka debaty, které vedou k nějakému závěru.

A k tomu s kým si mám nebo nemá co říct-Mám ráda setkání třeba spolužáků ze základky. Nedávno jsem byla na setkání po více než 20 letech, protože jsem v průběhu zš vyměnila základku za gympl a na nikoho neměla kontakt. Po prvotní výměně informací o tom, co všechno se za těch 20 let změnilo a co kdo dělá a jak se má, jsem si už neměla s bývalými kamarády co říct. Protože kromě vzpomínek na zš nás nic nespojuje. Ráda bych s některými dál udržovala kontakt, ale nevím jak na to, nevím, jak navázat zpátky zpřetrhanou nit. Asi je to i povahou. Jsou lidi, co se začnou srdečně bavit s kýmkoli, třeba i vcelku o ničem, ale dovedou už tu první šanci nakopnout a pak už to jde samospádem. Mě tohle moc nejde. ~:(

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.