| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak je hroucení a hroucení. Nevybavuju si někoho blíže známého, kdo by se hroutil nějak opakovaně v častějších termínech. Sama jsem se zhroutila jednou před cca 15 lety, od tý doby znám varovné signály a zavčas si to nějak srovnávám, podruhý jsem k tomu neměla daleko cca před 2 lety po hodně náročném období, ale nějak se to nakonec utřepalo. U lidí, kde to bylo opakované se jednalo většinou o letité odstupy a nějaké náročné období. Nevidím důvod to někomu nevěřit a něco ošklivého si o nich myslet,nervovou soustavu máme každý jinou a uneseme různou nálož. Nepopírám existenci hysteriků, co se zhroutí každou chvíli, ale osobně jsem na někoho nenarazila. Ale i to je duševní nemoc, ti lidi příjemní nejsou, ale neodsuzuju je, i když rozhodně nevyhledávám.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.