| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nesouhlasím, nedokáže každý hodit na papír to co vidí, i kdyby to trénoval 20 let, stejně to pořád bude na míle vzdáleno realitě. Jinak já jsem kulturní barbar asi, protože se mi víc líbí obrazy, kde je jasné, co na nich je, než ty matlaniny. Od doby, kdy jsem viděla v galerii bílou tečku na zeleném pozadí a tam bylo napsáno "pasoucí se kůň", tak už mě ovšem nepřekvapí nic. Osobně obdivuji víc propracované dílo podobné realitě, než něco, kde musím fakt hodinu přemýšlet, co tím chtěl "umělec" říci. Obecně ale výtvarně nadaný člověk dokáže i pár tahy vystihnout realitu. To propracování detailů už je jen nástavba. Vidím to u svojí dcery, vezme tužku, papír a za chvíli je tam schématicky nádherně zachycený kůň. Když nad tím sedí 3 dny, tak je ta kresba prostě geniální. Mám ráda obrazy, ze kterých na člověka něco působí, pokud nevím, co to vlastně má být, působí to na mě nijak.
Působí na mě třeba tento obraz:
https://www.fler.cz/zbozi/childhood-6840491
Nebo tento:
https://www.fler.cz/zbozi/lusitano-7254761

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.