| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak v první řadě by to měl (měla) být slušný člověk,který bude moje děti milovat a bude při nich stát v tom dobrém i zlém.
Pro sebe bych si přála hodné,slušné,komunikativní jedince,kteří zapadnou k nám do rodiny.
Já jim na oplátku slíbím,že nebudu vlezlá tchýně. Ráda je uvidím, když budou mít zájem,ale nebudu jim jezdit týden co týden vizitýrovat domov.
Osobně si myslím,že si taky chvilku budu užívat klid,až jednou děti vypadnou z domu. :-D
Určitě se s manželem nudit nebudeme. A budeme mít vždy dostatek nádobí a uklizeno v kuchyni,protože nikdo nebude odnášet nádobí k sobě do pokoje a špinavé odkládat na linku. Na to se fakt těším.

Jo a budu tchýně,co umí knedlíky,fantastickou svíčkovou a spoustu dalších dobrot. :-D

Ne vážně. Najít člověka se,kterým si sednete je to nejlepší,co bych svým dětem přála. Jinak je všechno řešitelné. Moje dcera bude za pár měsíců dospělá. Bohužel se obávám,že jsem jí špatně vychovala. Je moc hodná,ale ona taková byla od malička. Když měla pytlík bonbonů,tak nabízela kamarádům,tak dlouho,až jí zůstal prázdný pytlík v ruce. Ona byla ještě ráda,že mohla všechny podělit. To je fajn,ale do chvíle,kdy toho někdo nezačne využívat. Teď je téměř dospělá,tak se jí snažím vysvětlit,že jsou chvíle,kdy musí myslet taky sama na sebe v první řadě. Snažím se jí naučit,aby se taky chránila. Ona není žádná zakřiknutá puťka,ale taky není žádná rozeřvaná, nevychovaná dračice. Teď mi dělají spíš starosti muži kolem ní. Našla si brigádu a tam jí obletují muži od jejího věku,až skoro k padesátce. Zvou jí na rande,na kafe atd. Chápu,že se jí líbí 30-ti letej kluk,ale snažím se jí vysvětlit,že tam její budoucnost není.
Tak doufám,že pánové mají rozum a nebudou jí zbytečně blbnout hlavu.
No a synátor ,co dlouhodobě tvrdil,že dnes jsou holky blbý si teď pro změnu zařídil rovnou čtyři. Pravidelně je točí a doufá,že to nepraskne. Já jsem mu řekla,že to praskne a jednou od všech dostane po hubě. Apeliji na něj,aby měl jednu hodnou,že to stačí.


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.