| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Eudo, tak ještě jednou a naposledy, protože odmítám, abys mne tady zařazovala do škatulky příživníků a pobíračů dávek - odcházela jsem z ČR po odpracování několika let po vysoké škole. V nové zemi jsem chodila do jazykových kurzů ca 3,5 roku ( z toho jsem byla ca 3 roky na "mateřské", takže nás živil manžel) - že to byla taková doba bylo i proto, že ty první kurzy nestály za nic vzhledem k měkkosti vyučujících, kteří nechali účastníky se bavit spolu v jejich rodném jazyce. Složila jsem závěrečnou zkoušku jako úplně nejlepší z ročníku Po 2 měsících jsem dostala práci, kterou jsem zmiňovala, poté jsem byla 6 měsíců nezaměstnaná, poté opět v práci až do návratu sem. Od té doby - 26 let- jsem na volné noze, uživila jsem nejen sebe, ale dala i dobré vzdělání synovi. Nikdy jsem nevěděla, kolik příští měsíc vydělám, prostě jsem se musela postarat. Takže někdo, kdo pracoval celý život jako učitelka bůhví čeho a pod "penzí" a byl podle skandinávských standardů prakticky nevyhoditelný, mne fakt nebude posuzovat z hlediska nějakého čerpání výhod ve stylu: Ty jsi měla a já ne - heč, jaká jsem hrdinka. Občas by se od Tebe zdejší diskutérky mohly dozvědět i něco zajímavého, ovšem Tvůj způsob diskuze a sebeprezentace všechny pouze odstraší. Zkus tedy místo těch výrazů, které Tě v mém minulém příspěvku tak pohoršily, jiné slovo - je jednoduché a funguje: SEBEREFLEXE !

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.