| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zko, však ano. V tom se shodneme, že dokud nezazní jasné ne, tak určité chování korigujeme podle toho, co přijde jako společensky přijatelné nám. Tedy olíbávači, co jsou rádi olíbáváni, líbají a nelíbači vyčkají, zda se někdo na ně vrhne či ne. Já to nepoužila jako příklad toho, že olíbávači jsou špatní. Naopak, je to příklad, že já jsem z tohoto pohledu vnímána jako mimo normu a to i ženami, které mi na jednu stranu závidí, že jsem se nenechala olíbat, ale na druhou stranu by jim bylo trapné, olíbávači dát najevo, že tohle nechtějí. A jak sám píšeš, nechceš ženu urazit, že řekneš ne. A teď si představ, že ta žena by si na základě tvé reakce vyložila, že je ti to příjemné a pokračovala dál. Stejně by si musel dojít do bodu, kdy jí dáš najevo, jak to máš ty. A kdyby to byla šéfka nebo někdo, od koho něco potřebuješ, s kým chceš být zadobře, bylo by MOŽNÁ čím dál těžší to udělat, pokud už jsi to nechal zajít trochu dál. Teď nepodsouvám, ale přímo vymýšlím hypotetickou situaci. Třeba by si ji nechal, ať tě drží kolem pasu, protože přece to samo o sobě není nic špatného. No a pak už je jen krůček od toho, aby se to nějak posunulo, pokud by ta žena měla dobyvačnou povahu (což je teda spíše výjimka). Takže jako chlapovi se ti to asi nestane.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.