| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Grainne, přesně to mám já. Jak taky nějaká přispěvatelka psala, že bylo Ok, když ji kluci ohmatávali a vyrostli v řádné občany a ona žádné trauma nemá. Tak já bych trauma měla a obrovské. Představa, že mě někdo někam zatáhne a bude brát jako hru, že já říkám ne, to je pro mě noční můra. A můžu si říkat, že mě by se to nestalo, protože těmto situacím se vyhýbám, to prostě není pravda. Několikrát se mi stalo, že jsem se dostala do situace, kdy jsem ve své naivitě zůstala o samotě s klukem, který měl úmysly. A díky všem dotyčným, že když pochopili, co si to dotáhli do ústraní, tak to zase s otcovským pohlazením pustili na svobodu. Nikdy nikdo nezneužil situace a nic si nevynucoval, maximálně dobýval, škemral nebo se snažil navnadit. A to podotýkám, že nejsem vyzývavý typ, ani neflirtuji pro zábavu. Jen jsem nikdy nedokázala rozklíčovat zájem o komunikaci jako zástěrku dostat se blíž a dál.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.