| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Supermanko, mě z principu nevadí, že gumuje...jenže on pak ani nedává pozor, co píše, vždyť to může hned vygumovat, ne? A taky to tak dělá - napíše řádek, vrátí se zpátky, něco vygumuje, přepíše a takhle to pokračuje dál...výsledek je ten, že se s tím zbytečně zdržuje, což doma je jedno, ale ve škole to vadit může, když pak nestihne napsat co má, kvůli tomu, že to pořád gumuje a přepisuje...navíc tím neustálý gumováním a znovupřepisováním se samozřejmě rychleji vypisují i ty náplně, že...takže pak se rodiče diví, jak to, že už to pero zase nepíše a je potřeba nová náplň....prostě za mě úplně zbytečné, kdyby to jen přeškrtl a napsal vedle znovu, bylo by to lepší...jako jo, když píše nějaký referát, nebo něco, co má mít nějakou úroveň a má to být fakt pěkné na pohled, tak neřeknu, ale na běžné psaní mi to přijde mor...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.