| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Majdo, ja mam deti v tom vasem veku a dalsi nastupujici pubertaky v jejich rodinach. S pubertaky jsem taky leta pracovala.

Ja jako pubertacka jsem jednou vyslechla "tajnou" diskuzi moji maminky s kamaradkama a tetou, kdyz diskutovaly "nas deti" a domnivaly se, ze spim. Podle ni jsem byla pubertacka v pohode, nemela jsem zadnou potrebu "protestu" a vzpoury a hledani sama sebe - ja jsem tak nak vyrustala v tom, ze jsme spolu s maminkou mluvily, vnimala jsem, ze urcite veci dela a rika, protoze ma obavy. Jestli jsem to mela vrozeny nebo jak se ji to podarilo, to nevim, ale stejne vyrostly i moje deti. Proste vsecko se vysvetlovalo/diskutovalo, dohodlo predem v KLIDU, "preventivne", nez k nejaky situaci doslo. Ze 4 deti ani jeden nedelal problemy. Takhle vyrustaji i jejich deti.
I moji zaci a jine deti na skole za mnou chodily si "postezovat" na rodice a jine dospele, poslechnout si a obvykle i se tim nejak ridily. Kdyzi davni cesti zaci, kdyz moje deti byli batolata, se mnou vysedavali a diskutovali, vedeli, ze nebudu "zalovat", a rodice vedeli, ze jim spis muzu rict, tak to jaksi plynulo. Zadny z Tech deti v puberte nevysiloval.

(a ja NEVIM, jak to tak vyslo. Nikdy jsem svoje deti za nic netrestala, kdyz prekrocily hranici, obvykle na nich bylo videt, jak je to mrzi a ze to bylo "z nevedomosti". Stesti bylo, ze jejich omel stejny nazor - v jeho rodine ze 7 deti problem (ale nic moc) s nejmladsi sestrou.

Detem jsem nikdy do niceho nekecala. Kdyz chtely, probrali jsme, co potrebovali, jinak jen "oznamili".

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.