| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Asi bych tuhle debatu shrnula větou - Děti otrokářů vychovávají že svých dětí otrokáře. Jo, přiznám se, že jsem nedávno svému 12ti letému synovi taky zabavila mobil. Šel a sebral mi můj. Pamatuju si, jak jednou moje matka myla nádobí a ve slabé chvilce vyžadovala moji pomoc. Mýt musela ona. Já bych prý nádobí umyla špatně. Z čeho tak usuzovala, když jsem to nikdy nedělala, nevím. Pomoc spočívala v tom, že jsem měla stát vedle ní u dřezu a nádobí utírat. Odmítla jsem to a argumentovala odkapávačem, na kterém nádobí uschne i bez mého přičinění. Asi se naštvala, protože když pak na odkapávači leželo suché nádobí, velela k jeho uložení do polic. Brala tehdy jednotlivé kousky do ruky a předávala mi je s tím, kam je mám uložit. Sama bych to prý hodila na špatné místo. Tak tomu už jsem se vysmála úlně a pravila jí, ať si najde jiného cvoka. Když už to nádobí jednou má v ruce ona, proč bych měla přebírat nesmyslnou štafetu? Tímto příběhem začalo a skončilo matčino úsilí v zapojování mé osoby do jakýchkoliv domácích prací.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.