| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Podobně to měla moje sousedka se synem.

Taky na něj byla sama....

No většího sobce jsem nezažila, pozoruji to tu roky....spíš desetiletí...

A když jsem ji nosila nákup, povídala podobné věci, že hlavně,aby on...vlastně říkala to samé, jemu dopravala odvzdycky, důvod, že aby netrpěl,že na to nemají, po letech....on dávno dospělý.....no nakonec mu předávala většinu svého důchodu....velmi smutný......

K telefonum, nikdy mi nepřišlo za 14let kluků v různých školách, že by se někdo vytahoval s mobilem, nebo se podle toho hodnotili. Syn měl ještě loni tlačítka. Manžel mu pritanul, nějaký dotykac, vyrazeny, ještě si od syna poslechl přednášku, že je nerozumné mu něco takového dávat, že spadne na kole a rozbije se....

Oblečení, schválně jsem na to před lety ptala, další kecy, který se nedeji, synové a jejich kamaráditvrdí to co psala Federika, ty asi nejchudší, mají jediný značkové oblečení.
Třeba kluci chtějí oblečení bez nápisů, což býval problém, ale prostě přestali růst, je to lepší...nemusím pořád shánět nové. Naposledy syn místo na nákup vyrazil do skříně, ke bylo manzelovo vyřazené oblečení.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.