| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nebylo to při vaření..
Zrovna včera jsem rozsvítila v ložnici a zhasl lustr. Dobrý, dala jsem novou žárovku (úsporku z Ikea za 29), poskládala prádlo, ustlala atd. Když jsem šla před půlnocí spát, rozsvítila jsem jen lampičku na čtení, tak nějak divně škvrčela, ale říkala jsem si "to přejde" a lehla si, pěkně se zabalila jak mumie, to já ráda - a lampička zhasla že. Tak jsem vstala, vyměnila za úzkou z obývakového lustru - a aby bylo světlo tlumenější, přiobalila jsem papírovým ubrouskem - tak bylo i předtím s úsporkou. Jenže tohle úsporka nebyla! Zas to škvrčelo, smrdělo mi přímo za hlavou.. byla jsem zas tak žůžozně zabalená :) no vyletěla jsem, papírky už poletovaly se žhavými okraji, pochytala jsem je do utěrky a hodila do dřezu. Pak jsem větrala, kouřila na balkoně, četla.. ale moc jsem nenaspala..
(a to žůžo se píše s kroužkem nebo s čárkou žúžo?)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.