| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Rose,

jedna věc je, že by Tě ta rodina nenechala v bryndě a deklarovala to, to je od nich hezký.~x~

Ale druhá věc je, že Ty bys jim to dle svých slov klidně udělala, to mi přijde, promiň, na rozdíl od nich velice, velice sobecký vůči nim, i když se to neuskuteční.

Já bych svoje děti ani svoje blízký taky samozřejmě ve štychu nenechala, ale poté, co jim dám co budu moct, se budu chtít zase taky trochu věnovat SVÝM věcem, které kvůli nim šly načas stranou. Pokud by bylo někomu z mých blízkých zle, šly by stranou zase, ale považovala bych za těžce sobecké a bezohledné, aby ty děti žily lehkovážně s tím, že pokud se něco stane, tak já to zcela samozřejmě udělám.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.