| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Už nevím, s kým se poradit, málokomu se svěřím, takže zkusím aspoň tady. čtu tady už dlouhé roky, ale bez přispívání , ted jsem se zaregistrovala, at můžu založit téma.
-Ve stručnosti - je mi přes 40 , mám šikovného syna, manžela, mám kde bydlet, nemáme žádné půjčky, mám práci , jsme jakž takž zdraví . nemám žádný hmatatelný problém, pokud by se někdo díval zvenku. Pohodová rodina. Ale tak to není.
čím dál víc se musím přemlouvat, aby vůbec se zvedla a něco šla udělat. abych se zvedla a šla nakrmit zvířata, dala prát pračku, něco uklidila....jenom sedím a hledím a mám pocit že se nemůžu pohnout.
nemůžu spát , v noci mi jede hlava na plné obrátky a vymýšlí problémy, které by mohly nastat - toto je nejhorší . nemám z ničeho radost, nic mě nebaví, nechci s nikým mluvit , přitom si pořád říkám , mohla bys být štastná co blbneš. ale nejsem.
když už by to jakž takž šlo, zjistím nějaký příznak nějaké třeba nemoci a už se vidím přinejmenším s nějakou hodně špatnou diagnozou.
funguju, chodím do práce, domů, nakoupit, uklidit, postarat se............ale mezitím brečím a jsem nešťastná. bez zjevného důvodu. mám pocit že mě už nic hezkého nečeká v životě a i když se něco hezkého vyskytne, tak to zase mám strach udělat, třeba letět někam letadlem, nemůžu .....
uplně ztrácím sebevědomí, mám pocit, že jsem uplně k ničemu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.