| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Monty, stejně jako je těžce sebestředné co tvrdíš ty - totiž že za svoje pocity lidi můžou sami."
Chantrey, souhlasím. Překvapuje mě, s jakou jistotou tady Monty píše, že ona vždy na 100 procent rozpozná, ke komu si ironii a sarkasmus může dovolit a pakliže se to druhého dotkne, tak je to jeho problém. Takový postoj mi přijde velmi sebestředný a namyšlený, protože nikdo nejsme dokonalým. A když teda nejsme dokonalí, komunikující lidé, tak je na místě krotit zmiňovaný sarkasmus nebo ironii. Já to teda v komunikaci mám tak, že mi záleží na tom, abych se druhého zbytečně nedotkla a tudíž sarkasmus nebo ironii zas tak často nepoužívám. A vlastně čím dál míň, protože už se s přáteli nestýkám tak často a myslím, že na ironii a sarkasmus po delší době není nikdo zvědavý.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.