| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Můj syn už asi 4 roky touží po Xboxu a už má na něj skoro našetřeno, asi bude hodně překvapený, když ho letos dostane na Vánoce a za ušetřené peníze si bude moct k němu nakoupit hry. Já s tím souhlasím, sama bych nechtěla mít všechno hned, protože to těšení se na něco je nejhezčí. Když nám dodělali kuchyň, tak jsem našemu prodejci tak smutně řekla, že je sice nádherná, ale že bych si to klidně zopákla znova, protože bylo nejhezčí to plánování a těšení se na ni. Byl v šoku. ~:-D. Jo, děti naše toho mají celkem dost, ale pořád mají hodně na co se těšit a po čem toužit, byť finance by na to byly, aby mohly mít všechny blbosti, na které by si ukázaly. Ale nechceme to tak. Já se třeba těším, až doděláme terény kolem baráku a nebudeme tahat bahno do baráku. Děláme těžké terénní úpravy svépomocí a příští rok to konečně dorazíme. To bude krása. ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.