| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já teda kategoricky vůbec neodpovídám a když si kladu otázku, co tak ti co bydlí na bytě furt dělají, tak odpověď dostávám v hypersupermultimegacentrokinoshopech, když tam náhodou zavítám.. je tam natřískáno..
Tlačím před sebou horu nepopulárních úkonů typu roztřídit věci po holkách, ideálně je prodat, probrat fotky, zadat fotoknihy, vybírat dárky, uklízet barák, vařit atd. atd.. Místo toho ale klidně dělám řadu populárních úkonů typu kafe, knížka, cvičení, tv, pc a nejvíc času mi asi zabere můj palác myšlenek.. jsem schopná hodiny vymýšlet možné i nemožné, nenudím se.
Nebaví tě fakt žádný sport? Ani plavání, tanec, chůze? Kdybych bydlela ve městě, dělala bych toto.. Nebo co nějaké dobrovolničení pro seniory nebo pidi úvazek? Můžeš někomu v okolí třeba hlídat dítě, žehlit, atp..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.