| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já vím, že třeba moje stravovací návyky nejsou běžné nebo můžou někoho zarazit, takže pokud mohu, třeba se omluvím, že zatím nemám hlad a vezmu si později (třeba u tchyně, kde se společné stolování stejně nepěstuje), nebo se s jídlem uchýlím někam do ústraní, kde nikoho nepohorším. Ono moc nejde o nějakou rozmazlenost v jídle, ale opravdu o kvantitativně i kvalitativně jiné vnímání ne jen chuti, ale i konzistence toho, co v puse mám, takže třeba vytrvalé mazání chleba máslem pod cokoliv z každého sousta udělá mastnou amorfní hmotu, kdy jakákoliv jiná chuť vymizí a je to, jako bych měla v puse chirurgickou rukavici nebo kondom (zkusila jsem oboje, je to srovnatelné).
Chleba rovnou s rybičkovou pomazánkou je chleba, co už začal na povrchu hnít, vlhnout a nabral onu mazlavost nevětraných sklepních zdí... přičemž rybičková pomazánka, kterou jinak miluju, mi najednou praská bublinkami kvašení, které v ní nemá vůbec proběhnout, že jo. Pokud mám tedy v čenichu vše zvlášť, je všechno v nejlepším pořádku ~t~ jenže vysvětlujte to někomu, kdo si myslí, že chci bejt jen zajímavá, takže buď musím sedět doma, nebo zdvořile pohoštění odmítat, přitom řešení je tak jednoduchý ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.