| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Grainne, Babiš osobně neplive do Kosteleckých uheráků... ale pracovní postupy jsou jaksi jiné... zaměřené na zisk ať to stojí co to stojí. Ač Pražák, mám to z první ruky. Mužův děda dělal v Kostelci mistra výroby za hlubokého totáče. Máme po něm schovanou knihu receptů - jak se tam tehdá dělaly uzeniny. No a mí příbuzní tam dělali v době posttotalitní... 90. léta a sledovali situaci díky svým kolegům i v době Babišovské. Babišovi pohůnci (Babišštější než Babiš) tam udělali takovej vítr jak v lidech, tak i ve složení výrobků, že dnes už to může kupovat fakt jen sebevrah. Já sama jsem v devadesátkách při cestách na Vysočinu nikdy nevynechala příležitost nakoupit v jejich podnikové prodejně. Teď už mě to ani nenapadne...

A hlavně... když je Babiš takový lidumil, tak velmi doporučuji se podívat na dokument Saši Uhlové "Hrdinové kapitalistické práce". Za jakých podmínek pracují lidé v jeho Vodňaksých kuřatech. To už ani není kapitalismus, to je feudalismus jak vyšitej. A tenhle člověk nám bude "trousit" obědy zdarma pro děti?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.