| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

tak já teda pokud jde o oblečení chodím ráda vyzývavě, ale nikoliv jak se tady chápe (výstřih a mini) ale spíše tvarově lichotivé oblečení mé postavě tj. přiléhavé. Mám například jedny legíny s pěkným vzorem (chodím v nich běhat) o kterých i můj tchán prohlásil, že v nich nemám chodit, že mě přímo ohrožují na mravnosti a to jsou to legíny ... ale holt mám v nich dobrej zadek a přitom je schováno všechno a nebyly koupené za účelem vypadat při běhání sexy, pohled do mého obličeje zkazí následně vše ~7~
často se ptáte proč to ženy dělají, moje důvody? chci ukázat že i při dvou dětech může mít ženská pěknou postavu, kterou "umí" ukázat, ráda tak chodím zejména před jinými ženami, kterým chci ukázat "že to jde" (strašně mi vadí vysoce postavené ženy, které nevypadají pěkně) a před muži, kterým chci ukázat "co má muž doma".
"harašení" jsem zažila jednou, kolega v práci mi vychvaloval vše možné (krásně voníš atd. ) ale nejvíc ze všeho ho dostávala moje "vyběhaná" lýtka. Po určité době, kdy to přešlo tu mojí pomyslnou hranici (to už fakt přeháníš) jsem ho jasně vykázala jak to mám nastavené já a byl klid. Tudíž i umírněné ženy nemají jistotu, zda kolega není náhodou "kotníkovej" že ~b~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.