| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Je rozdíl mezi tím, že ti dítě leze na nervy a že z něj cítíš zlo.
Vzhledem k tomu, že já mám 3 děti (jedna je už teda z kola ven, té je 18) a kamarádka má 4 malé děti, které se s mými kamarádí, stýkáme se skoro vždycky i s dětmi. A fakt nemám potřebu odsunout jednu ze svých holek, ublížit jí, říct jí, že nahání tetě hrůzu, takže s námi k nim nejede. Nebo ji poslat pryč z domu, když přijede kamarádka s dětmi. Nebo ji jinak separovat. Prostě ne. A svoje dítě, o kterém si ona myslí, že šíří zlo, v její blízkosti taky nechávat nebudu.
Je to problém, protože nejmladší dcera je s její nejstarší ve třídě a hodně se kamarádí. Teď k ní chtěla jet, ale já fakt nemám chuť ji k nim vozit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.