| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Matko, no právě...my máme navíc trochu specifické dítě, které moc nedává větší kolektiv, takže když jsme měli příměšťák za 900 na týden, bez jídla, to si nosili s sebou...navíc tam bylo přes 25 dětí a program a náplň bídné, každý den byly dohady, že tam má jít a nechce...letos jsme našli příměstský tábor s aikidem, kde jich bylo jen cca 15...to bylo fajn, i s jídlem (které sice on stejně moc nejedl), líbilo se mu tam, ale vyšlo to na těch pár dní na víc než 3 tisíce...takže měl jen jeden za celé prázdniny...týden jsme byli na společné dovolené všichni tři, týden jsem byla s ním pryč já sama, některé dny byl s babičkou, nebo s manželem...a to naštěstí pracuju na dlouhý/krátký týden, kdy mám některé všední dny volné, takže se zvládneme jakž takž nějak prostřídat...do práce si ho sice vzít můžu, ale čím je větší, tím víc se tam nudí, takže to využíváme jen jako krizovku, když to nejde jinak...manžel si ho do práce brát nemůže vůbec...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.