| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Chtěla bych znát názor na toto téma i od jiných lidí, kteří mě neznají a nepohybují se v mém okolí.
Připadá vám normální nebo dokázali byste si vy rodiče představit, že by vaše dítě s vámi bydlelo i v dospělosti? A tady se opravdu bavíme o dospělém člověku, třicetiletém muži.
Dneska jsme se totiž na toto téma pohádali s mým kamarádem, na kterém mi opravdu záleží. Mě prostě přijde, že to, co mu říkám já, by mu měli spíš říkat jeho rodiče. To oni by měli být ti, co mu řeknou: "Hele synku, je ti 30, máš vlastní byt (ve kterém bydlí tvoje sestra), co kdybys už konečně vysmahl a nechal svoje rodiče vydechnout?". Jasně, bydlí v rodinném domku. Ale přece dospělý člověk, pracující člověk, potřebuje k životu víc než jen svůj 5x5 metrů pokojíček v domě svých rodičů. Nebo se snad pletu?
Je to bohužel hrozný trend dnešní doby - mamahotel. Možná jsem opravdu moc kritická?
Prosím, dejte mi někdo rozumný zpětnou vazbu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.