| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kudlo,
byla trochu jiná doba a ty výdělky obzvlášť na vesnicích byly směšný.A já jsem už dávno žila sama, cítila jsem se svobodně, byla jsme spokojená. Dělala jsem si, co jsem chtěla a tím,že bych přijímala nějaký peníze od rodičů bych prostě ve svý hlavě dělala něco proti tomuhle pocitu.
Moje známá (velmi dobře zajištěná) má dceru, dospělou, která se rozhodovala mezi VŠE a jinou, soukromou ekonomkou. Vybrala si tu soukromou, placenou, i když se dostala na obě. Rodiče jí to odsouhlasili, s tím, že bude ale platit půlku školného.
Dcera s tím problém neměla, pracovala u automobilky, během bakalářskýho studia si udělala nějaký zkoušky v Anglii, odešla na erasmus na půl roku studovat, potom přešla do Mnichova, ve studiu pokračovala,ale celou dobu si přivydělávala. Po bakaláři se díky velmi lukrativní nabídce v BMW v Mnichově rozhodla dodělat si magistra dálkově a už v tom BMW pracovat.
Studium hotovo, celkově si holka vede moc dobře. Díky vlastní snaze měla skvělou praxi už během studia, jinak by ty v tom BMW nezajímala.
Dneska se málokde čeká na absolventy VŠ-tady mě máte, celou dobu jsme pilně studoval praxi nemám žádnou, jak asi????

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.