| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"jak se to vlastně dělá, jakej je to mechanismus, že se aspoň občas sejde i ta širší rodina a pořád o sobě vědí?"

- úplně jednoduše. Tohle jsem zažívala v manželově rodině několikrát v roce. Když žila mužova babička,byla to hlavně ona,která tu rodinu stmelovala a u ní se scházeli všechny 3 její děti(dnes už dávno v důchodu všichni) i s rodinami,čili i s námi;nebo se u nich dělala zabičjačka,zase jsme setam všichni sešli; co babička nežije, tak se celá tato rodina,už se svými dětmi i velkými,mnohdy i dospělými vnoučaty schází: např.na kulatinách,které se slaví někde v pronajatých prostorách nebo se prostě někdo aktivní ujme zorganizování tzv.rodinného dne,kde se opečou špekáčky,pije a jí se a bavíme se všichni u toho dobře,mnohdy to bylo spojeno i se sport.aktivitami,kdo chtěl.

Není těžké přeci zvláště dnes,v době dostupných telefonů a další jiné komunikace o sobě vědět přeci,když se chce a když se ti lidi mezi sebou mají rádi a rádi se s ost.vidí.

My se třebas sejdem ted v lednu 2x s rodinou na oslavě,i když přitom vždy s jinými příbuznými - snacha slaví půlkulatiny a pak další moji příbuzní,se kterýma jsme v kontaktu tak nějak průběžně,tam to budou kulatiny - už se na obojí oslavy moc těším a o to víc,že jsem byla včera moc šikovná a s posl.dárky na vánoce,které jsem už ani koupit neplánovala jsem nakoupila už i dárky oslavencům, snaše tedy specialitka na její přání~s~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.