| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

:-) určitě jsem to já v naší rodině, říká to i moje na první pohled chladná tchyně, co si jakoby naoko drží kontaktní odstup, ale říká, že je hrozně ráda, že se takhle všichni scházíme.

Ale ono to není jen o scházení, já nahoře psala to spíš o tom, že ta rodina je, existuje, a když kterýkoliv člen potřebuje, najde tu své místo, najde tu zázemí, teplo, pohlazení, pochopení a i třeba dobrou radu a ideálně i pomoc. Tohle potřebují taky děti, podle mne prostě potřebují širší společenství, kde lidi k sobě jakoby patří, místo, kde prostě je to místo bezpečí a zázemí.
Ideálem je celá taková společnost, ale tady určitě ještě nejsme v tom správné módu :-), tak aspoň ta rodina kdyby fungovala by určitě bylo fajn.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.