| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jsem šťastná, že ještě existují muži, kteří se nebojí podržet ženě dveře či jí v nich dát přednost, aby nebyli osočeni ze sexuálního obtěžování (stalo se mi teď v předvánočním shonu vícekrát a je to pohlazení po duši). Jsem šťastná, že existuje někdo (muž či žena), kdo myslí na ženy a dělá pro ně speciální parkovací místa blízko vchodů...

Jsem velmi emancipovaná žena (v práci i v soukromí), nikdy jsem se necítila diskriminovaná. Za 30 let co řídím mám za sebou nějakých 800 tis. km za volantem, umím zaparkovat příčně i podélně, přesto jsem vděčná za širší parkovací místa pro ženy, díky kterým tolik nezmoknu v dešti a nemusím cábrat ze vzdálenějšího místa na parkovišti. V posledních dnech jsem tato místa využila vícekrát a vždy jsem byla šťastná, že tam jsou.

Jen houšť ~x~.

Přeju krásné a klidné vánoční svátky a spoustu vzájemné tolerance nejen o vánocích.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.