| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak "po pomoci do kabátu a otevření dveří obvinění ze sexuálního obtěžování" je asi podobná legenda jako "sbírání víček na nemocné děti".

A taky mě vždycky fascinuje argumentace, že rovnoprávnost v práci by znamenala konec pomáhání do kabátu a pouštění žen do dveří jako první, jako by to bylo neslučitelný nebo co.

Ty parkovací místa bych brala jenom pokud by to mělo opravdu praktickej význam (riziko znásilnění v noci), jinak si myslím, že je to totální hovadina, já jsem vcelku průměrnej řidič, ale zaparkovat čelně mezi stojící auta je supersnadný. A pokud mám problém nacouvat do řady stojících aut (jako že občas mám), tak to vnímám jako signál, že se to mám naučit, ne že by mi měl někdo dělat nějaký extrabuřty a podporovat moji lenost. Co maj říkat chlapi, kteří to taky moc neuměj (a znám takový, excelentní řidič dlouhá léta bez nehody, ale má doma garáž a zajíždět do řady aut prostě není zvyklej.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.