| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Nebo tobě manžel taky dává dárky přesně dle seznamu a nikdy nic nechybí? O tom to snad není. To by mi už přišlo vážně jen jako čistě materiální záležitost. Napíšu seznam a ten rozbalím pod stromem. Proč to vůbec balit, když je jasné, co tam bude?"

Ano, dává mi dárky přesně podle seznamu. Ano, občas nějakej chybí, ale to vůbec nevadí.

Já mám problém ten seznam vůbec vymyslet, protože většinou neumím vypotit tolik materiálních přání najednou na povel k určitýmu datu. Ty dárky jako hmotný kusy něčeho by pro mě vůbec nemusely být, ale patřej k tý atmosféře, takže úplně je odbourat by ji asi narušilo. Navíc já ráda dárky dávám, takže by bylo (i kvůli dětem) divný, kdybych já jediná nedostala nic. Tak chci aspoň něco, o čem najisto vím, že to využiju, na překvapení (krom věcí od dětí a drobností jako fórků) moc nejsem.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.