| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No, já mám zkušenosti takové, že muži dárečky moc nedávají. Vlastně můj muž je jediný chlap v mým životě, který dárkuje... On teda teď už taky mi nekupuje dárečky mimo termíny, ale termínů má hodně - Valentýna, svátek matek, MDŽ, narozky, svátek, vánoce, i na Mikuláše dostanu svoji nadílku. Ale on na ty pozornosti v době našeho "chození" hodně byl, chystal mi i svačiny do práce,když jsem jela od něj a tak.

Ale fakt byl jedinej.

Jeden můj jen "milenec" mě běžně bral na večeře - obědy - samozřejmě automaticky platil, ale hmotné dárečky, to ne, akorát na Vánoce.

Můj první - ten byl spíš na ty akce a starání, takže ten se mnou jezdil třeba k mým prarodičům a sekal tam trávu, štípal dříví a tak.

No a ten druhej, to už si moc nepamatuju, ale třeba jsem od něj dostala kotě - věděl, že ho chci, prostě mi ho jednou přivezl...

Já sama jsem spíš na ty nepříležitostný věci - prostě když jsem na nějaké akci a mají tam dobré víno, tak vezmu krabici domů, nebo objednávám něco na e-shopu pro malýho a něco mě praští do oka, tak to koupím i mužovi... Naopak s dárky "příležitostnými" (čili narozeniny, vánoce a tak) problém mám, cítím to víc jako povinnost než jako radost. Čili mě osobně by potěšila ta "kytička sněženek" jen tak, ale chápu, že zdaleka ne každý chlap to tak má a nehroutila bych se proto, že je nedostávám. (koneckonců můj muž mi nikdy žádnou kytku nekoupil, ani po porodu, ani k narozkám, prostě nic - přesto je to štědrý chlap a dárků jiného typu jsem dostala hromadu).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.