| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pulko, napr. mne si kdysi vyzadala na nejvyssi stadium jedna reditelka z urcitych duvodu, kdyz jsem koncila projekt jinde. Na tu skolu jsem sla s podminkou, ze mne necha pracovat jak JA chci (=prizpusobovat zakum) s mym projektem, ktery jsem pouzivala pri praci s dospelymi a ktery FUNGOVAL. Vsichni moji zaci (a to i ti, kteri sem prisli nove ) meli posleze na gymnaziu lepsi vysledky ze svedstiny a dalsich predmetu, nez rodili Svedi(=vysledky celonarodnich zkousek a nazory ucitelu na gymnaziu). Dostala jsem za ten projekt cenu EU a svedskou cenu Ministerstva skolstvi. Ovsem reditelka byla prerazena, novy reditel (za ktereho jsem ty ceny dostala) koncil, dalsi reditelka nemela potuchy, jak pracuju a nechala mne na pokoji. Posledni reditel, za ktereho jsem odesla, protoze nas okres zacal vsem detem pridelovat postupne laptopy na praci ve vsech predmetech, mel pocit, ze s ohledem na vek s pocitacem neumim a nebudu schopna se naucit… (ackoli muj projekt byl zalozen uz od predesleho zamestnavatele na bazi pocitacu a druhy reditel z penez od EU a Ministerstva mi koupil 10 pocitacu do me tridy, kdyz na skole tehda bylo celkem 16 pro ca 400 deti a NIKDO s nimi nepracoval). Ten posledni reditel prisel na to, ze ja mam 10 pocitacu, kdyz se muj nastupce sel zeptat, co s nimi…., kdyz jsem odesla. Ted pred Vanocemi jsme vsichni, kdo na skole pracovali, byli pozvani na navstenu nove postavene skoly. Ve tride, kde se vyucuji deti cizincu, vubec nic z meho materialu, ktery jsem nastupci nechala, nebylo. Na policich vyplnovaci ucebnice a sesity a stencily (= s nicim podobnym nepracuju od 90. let…) Otravene deti psali tuzkou slovicka dle diktatu. Takze systemy se meni, zalezi na vedeni/a co si kdo troufne =tady u nas.
Ja nemusim pracovat se stejnym materialem a stejnym zpusobem, jako druzi, ale mi zaci musi zvladnout narodni zkousky, stejne jako zaci druhych.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.