| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

A ver mi, takovych zkusenosti ma kazdy ucitel taky dost. Cast rodicu do skioly nevlitne a diskutujou desnou skolua desny ucitele, ktera furt neco vyzaduje a jaky ma naroky, cast vlitne a vynada a nevidi neslysi, protoze vedi svoje, dite jim doma nikdy nelze…, cast vlitne a v diskuzi pochopi, ze to bylo celkem jinak a zklidni se.

-Eudo, ver mi, ze nez jsem kdy sla do skoly, zeptala jsem se deti znamych,jestli to pochopily stejne, jestli to tak opravdu bylo.A bylo. A ze tech absurdit bylo.. jako napr.zakaz v hodine pokladat otazky.
Nektere veci mi prisly tak absurdni,ze jsem se jim zdrahala uverit. A nejsem matka co veri na svyho zazracnyho bobanka. Ale potvrdi to tak hodne dalsich deti. Jenze.. rodice si netroufnou jit stezovat.Proc, to nechapu

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.