| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

kudlo, li po ve většině současných lidí žádné valné emoce nevyvolá a proto je snadnější učit pouze o jeho díle (a případně si domýšlet a vyvozovat, což je lidem tak blízké ~;))
někde jsem zaslechla názor, že politiku dnešní doby bude možné zhodnotit nejdříve za 100 let a i pak to bude názor ovlivněný vlastním vnímáním... řekla bych, že to platí i zde :-)
ať chceš nebo ne, většina lidí je ovlivnitelná tím, co se ho dotýká a svůj názor si utváří i s tím vším okolo... tedy pokud si vyberu k rozboru nějaké dílo, je málo pravděpodobné, že to bude dílo někoho, kdo je mi nepříjemný (ani učitel není robot a hyperkorektnost to nespasí)...
já osobně mám ráda barevný život a černobílý pohled na něj mě irituje - nedokážu sama za sebe říct, jestli je nohavica dobrý člověk nebo není... můžu říct, že některé jeho texty jsou mi velmi blízké a dotýkají se mého srdce a jiné zase moc ne... jako člověka ho osobně neznám, ale z toho mála, co o něm vím, mi připadá především velmi lidský - s přednostmi i nectnostmi skutečného člověka ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.