| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Burt, to je to nejchytrejsi, co jsem tu za roky cetla! ze je nejduleezitejsi udrzet vztah mezi ditetem a rodici, protoze to ostatni se da spravit

ja to potvrzuji....mela jsem sama strasnou pubertu (na tehdejsi klidne pomery zacatku 80. let v CR na malem meste), sice jsem se porad ucila na same jednicky na SS, ale jinak jsem odmlouvala, litala za klukama (byla jsem velmi "na kluky"), hadala se s rodici, odmitala delat cokoliv v domacnosti....a rodice mi bohuzel neduverovali a vsechno zakazovali, coz nase vztahy narusilo - a jsou narusene dodneska, coz je mi sice trapne psat po skoro 40 letech, ale je to tak

moje dcera je v 8. tride, taky je odbojna, napr odmita chodit na tridnicke hodiny od 7 rano, uceni ji nezajima (krom pripadu, kdy ji ve skole neco zaujme a pak nam o tom vyklada cely vecer do omrzeni a ukazuje nam k tomu videa a clanky na wiki...naposledy krevni skupiny v prirodopise)....moc to neresim, hlavne ji nezapomenu porad rikat, ze ji mam rada, kazde rano a kazdy vecer, pisu ji smsky, ze se na ni tesim, az prijdu z prace atd. ....i kdyz zlobi sebevic...v tomhle veku ma pravo zlobit, ja jsem taky "zlobila"

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.