| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Taodvedle - "dokud to nezkusíš, nevíš...." - no, já třeba proti smartphonům nic nemám, i když sama mám chytrý mobil teprve asi rok... ale, že bych ho používala nějak víc, než ten tlačítkový, co jsem měla předtím, to ani moc ne...foťák měl ten předtím taky, jinak jsem využívala budík, hodiny, zprávy, občas volání...v chytrém mobilu používám navíc vlastně jen občas internet, třeba na dovolené, když si hledáme spojení, nebo dojdou nápady na výlety, které máme připravené z domova...jinak drtivou většinu věcí, co potřebuju zjistit, nebo udělat na PC, si dělám večer doma na notebooku...manžel má doteď tlačítkový telefon a jiný ani nechce a syn má zatím taky obyčejný...ten si teda teď přeje k narozkám dotykový, ale vlastně jen proto, aby si mohl hrát ty svoje simulátory metra a autobusů i když já nejsem doma, zatím si půjčuje můj...akorát se trochu bojím, že ve chvíli, kdy bude mít svůj, tak už ho od toho nedostaneme, už teď jsou dohady, když má skončit, klidně by na tom byl 2 hodiny v kuse, když se do toho ponoří...a pak ty afekty, když má skončit...nevím, no...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.