| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Federiko,

mně třeba tohle trvalo taky docela dlouho zjistit, že parfém musí být "na tělo", asi kdyby někdo čekal, že mi to dojde, tak by se načekal. ~;)

A sama si nejsem vůbec jistá, že u věcí, kterým nerozumím, není nějakej specifickej "klíč" k výběru, kterej sama od sebe neovládám, a pokud jo, tak bych byla vděčná tomu, kdo by mi to taktně prozradil, a mrzelo by mě, kdyby léta mlčky trpěl a "nechal mě na to přijít".

Případně bych neviděla nic špatnýho říct mu "chceš nějakou spešl součástku, já tomu bohužel vůbec nerozumím, nevadilo by Ti si vybrat přesně tu, co chceš, a buď mi říct, která to je, nebo si ji sám koupit a pak na to "zapomenout"?

Ale já tam ten moment překvapení nepotřebuju a netrvám na tom, aby to bylo "sám od sebe", protože ani já takhle dárky vybírat neumím a riziko přešlapu by bylo značně velké. A když už něco kupuju, tak chci, aby to bylo to, co obdarovaný opravdu chce, protože proč bych já na jedné straně vyhazovala prachy a on na druhé straně smutně obracel věc, která je sice drahá a kvalitní, ale je to úplně něco jinýho, než co chtěl?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.