| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mamka brečí a to je dobře to má za to a potom mamka brečí a potom mamka je pryč a to je dobře a potom mamka jela autom a pak byla bouračka, mamka brečí a já se (s ní) nebavím a potom mamka šikanovali ve škole a mamka brečí jak malá holčička a mamka je miláček a mamka je škaredá..

Tohle furt dokola. Zpívá si ve sprše. Místo úkolu. Na co se má takové děcko učit pádové otázky? Neučil se. Křičel - "kdo,co/ čeho,co / co jakooo!! No tak odznova!" Nebudu to vypisovat, ale bylo to dvacetkrát, na každou mou poznámku řekl NE a pokračoval zas "odznova". K tomu házel věci. On nechce na mě, trefit mě, jen naznačuje, ale trefuje, že, ty věci, co měl uklidit, včerejší tričko a ponožky a papír s těmi pády a polštář a baterku a sešit a pero a papuču.. Naznačuje, že mě praští, pak mě chytí za paži a svírá, střídavě hodně a méně, jakoby chtěl a nechtěl.. Furt křičí.
Je 17.52, v 17.06 jsem ho navedla (spolupráce šílená, nechce, MUSÍ dělat úkol - tímhle způsobem? on nechápe, že to je projebaný čas? pardon), aby sbíral rozházené věci, aby je odnesl do pračky v koupelně , aby si svlékl zbytek a hodil ho tam taky a vlezl do té sprchy. Přetahoval se se mnou o dveře, řval. Vlezl tam. Zpívá si. Voda teče. Voda teče. Všechno je fajn..
Byla jsem tam, umýt mu vlasy, už jen šeptá - mamka je zlatíčko, mamka je nejlepší :)
Je 18.12. Leze ven. Utírat se nebude. Usmívá se. Sluníčko moje ~s~ Ptá se na "jídelko", ano miláčku, jaké chceš jídelko? "snídani přece neee?!" Tak jo.
Úkol je v tašce, taška sbalená dle rozvrhu na zítra, čaj uvařený, na talíři rohlík s máslem a měsíčky mandarinky. Jsem superžena!
Mamóó!
JJ už běžím. Nemůže být sám, bojí se - v naší! kuchyni.

Co říkáte? Kdy na mě opravdu vztáhne ruku? Kdo máte větší děti, jak se to vyvíjelo? Kdo nám pomůže? Já ho neumím vychovat.. Ta drzost, ta puberta (?) je nemožná, šílená. Každému a na všechno říká "nemel!", dvatři krát, až pak poslouchá. Práce žádná. Zítra mám pohovor ve škole, chci být připravená na pohovor s psycholožkou příští týden. Co po ní mám chtít? A po kom vlastně?
Už musím..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.