| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Myslím,že to tak 100% neplatí,že PP je záruka toho,že je pes i do budoucna zdravý.

Měli jsme NO s průkazem původu a rodokmenem,že bychom jí snad měli vykat. Její rodiče měli strašnou spoustu ocenění, byli zapojeni do nějakého programu záchranářů atd. A stejně i s PP onemocněla a zemřela asi v osmi letech,což je brzy.

Švagr si před dvěma lety dojel do ČR pro psa. Vždy si vozí psy od nás k nim,protože tvrdí,že u nich se tolik nedbá na tu čistotu PP. A někdy v listopadu z ničeho nic jim pes padl a byl mrtvý. Ani ne dvouletý pejsek a to měl určitě tu nejlepší možnou péči.

Já mám dva labradory. Oba jsou v pohodě. Ten starší má problém s alergií,ale jinak je i v 11 někdy jako bláznivé štěně. Tedy teď poslední rok ho trochu začínají bolet packy,ale jinak je úplně v pohodě. A náš 8-mi letý je v pohodě úplně. A to říkají,jak zrovna labradoři jsou přešlechtění a náchylní na kde co. Sousedi mají dokonce 15-ti letého.

Ale třeba naši měli bráchu od toho našeho osmiletého a umřel jim v šesti letech. Během měsíce byl pryč. Prostě dostal leukémii a nepomohla žádná léčba takže je to stejné jako s lidmi. Dva psí bráchové - jeden je i v osmi naprosto bezproblémů a druhý umřel.

Co mám zkušenost,tak skutečně nejvíc vydrží takový ten klasický voříšek směska všeho možného z ulice.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.